Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Değerli Sektör Paydaşları,

Sadece ülkemizin değil dünyanın da en önemli sektörlerinden biri olan Yurtdışı Eğitim danışmanlarının tek bir çatı altında toplandığı en kapsamlı ve en çok üyeye sahip olan YEDAB 2013 yılında kurulmuştur. Uluslararası düzeyde birçok sektörde, Türkiye’nin liderliği hedeflediği 2023 yılında 10.yılını kutlayacak olan derneğimiz, inanıyoruz ki artık her profesyonel danışmanlık şirketinin bir parçası olmak istediği saygın bir kurum haline gelecektir.

Sizler gibi değerli üyelerimizin vizyon ve liderliğiyle yapılan tüm çalışmalarla önümüzdeki kısa zamanda; ‘‘YEDAB´lı olma”nın derinliğini kanıtlamış, üyelerimizin arasında dayanışma ve iletişimi arttırmış bir dernek olmak öncelikli hedefimizdir.

Ülkemizde 20 yılı aşkın süredir var olan Yurtdışı Eğitim sektöründe birliği sağlamak, buna göre, sektör paydaşlarının birbirilerini daha iyi tanıyıp ortak fikirler üretmelerine, sektörün temel problemleri üzerine çalışmalar yapmalarına ve sektördeki regülasyon çalışmalarında etkin rol oynayarak, kalitenin arttırılması misyonuyla çıktığımız bu yolda artık ilerlemeye hazırız.

Türkiye’nin yurtdışı eğitim sektöründe lider ülkelerden biri olduğu artık bir gerçektir. Şimdi biz üyelere düşen, YEDAB’ın da Türkiye’de tartışmasız ‘Lider Yurtdışı Eğitim Danışmanları Derneği’ olmasını sağlamaktır. Heyecanla yapacağımız görevimizde, sizlerden alacağımız güç bizim için çok değerli olacaktır.

Hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyor, destekleriniz için çok teşekkür ediyorum.

YEDAB Yönetim Kurulu BaşkanıOsman YILMAZ

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın